Par mums


SIA "Hards" ir uzņēmums ar vairāk kā 29 gadu pieredzi darba apģērbu, apavu un individuālo aizsardzības līdzekļu tirdzniecībā Latvijā.

Mēs piedāvājam vairāk kā 500 dažādus apģērbu, apavu un darba cimdu modeļus, kā arī individuālos aizsardzības līdzekļus no tādām valstīm kā Francija, Vācija, Beļģija, Dānija, Čehija, Itālija. Mūsu sadarbības partneri ar daudzu gadu pieredzi apģērbu ražošanā ieņem vienu no stabilākajām pozīcijām Eiropas tirgū.

Mūsu piedāvātā produkcija izceļas ar pārdomātu funkcionalitāti, dizainu un spēj nodrošināt augstas kvalitātes aizsardzību un komfortu darba vietā. Izvēloties mūs, Jūs izvēlaties drošu darba vidi.Preču pasūtīšana

Pavisam drīz preču pasūtījumus Jums būs iespēja veikt mājas lapā. Pašlaik pasūtījumus varat veikt, zvanot mums, sūtot faksu vai e-pastu.

Tirdzniecības pārstāvis ar Jums sazināsies telefoniski, lai informētu par pieejamajiem preču daudzumiem un iespējamo piegādes laiku un vietu. Tad pasūtījums tiks nodots noliktavas darbiniekiem, kas sakomplektēs pasūtījumu un nodos to piegādei.

Preču piegāde

Esam izstrādājuši preču piegādes politiku, kas ļauj saņemt Jums pasūtīto preci noteiktos laikos Jūsu norādītajā vietā. Šāda precīzi izstrādāta preču piegādes politika palīdzēs Jums efektīvi veidot preču atlikumus un veiktos pasūtījumus saņemt tieši laikā.

Mūsu tirdzniecības pārstāvji strādā visos Latvijas reģionos – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Rīgā.